Online pôžička pred výplatou vám zachráni koniec mesiaca!

Ak je peňaženka pred výplatou prázdna, tak si zobere pôžičkuBlíži sa koniec mesiaca a vaša peňaženka sa tohto mesiaca vyprázdnila viac, ako ste chceli? Nečakané finančné udalosti prekvapia každého človeka, no problémy predstavujú až vtedy, ak mesačný plat nepostačuje na pokrytie všetkých výdavkov, ktoré sa vám tohto mesiaca prihodili. Práve pre pracujúcich, ktorí minuli všetko zo svojej výplaty sú tu pôžičky pred výplatou. Ak sa v týchto pôžičkách vidíte, ale chceli by ste o nich vedieť niečo viac, zostaňte s nami. Kto všetko môže o tieto pôžičky požiadať, koľko financií vám poskytnú, kedy ich je potrebné splatiť a akými spôsobmi o ne možno požiadať si povieme v nasledujúcich riadkoch.

Kto sprostredkováva tieto pôžičky?

Pôžičky pred výplatou poskytujú bankové aj nebankové spoločnosti. Určite pre vás nebude novinkou, ak vám povieme, že pri bankových spoločnostiach budete musieť spĺňať náročnejšie podmienky. Napríklad taká pôžička bez registra bude jednoznačne dostupnejšia u nebankových spoločností, než u bankových. Rovnako sa nevyhnete ani dokladovaniu príjmu, čo by však nemal byť problém, ak ste zamestnaný. Problém by mohol nastať, ak je váš plat veľmi nízky. Opäť raz zdôrazňujeme, že nebankové spoločnosti majú jednoduchšie kritéria než bankové. Ale je na vás, komu sa rozhodnete veriť.

Aby ste si boli istý, že veriť môžete aj nebankovým inštitúciám, poradíme vám. Ak máte hocaké pochybnosti, zastavte sa na internetovej stránke Národnej banky Slovenska a vyhľadajte si zoznam licencovaných spoločností. Licenciu totižto nemusia dostať len bankové, ale aj nebankové inštitúcie, ktoré splnili náročné podmienky, a teda môžu poskytovať pôžičky pre nezamestnaných. Ak sa na tomto zozname vami hľadaná spoločnosť nenachádza, pravdepodobne s ňou nebude všetko v poriadku a bude lepšie si od nej držať odstup. Všetko je ale na vašom rozhodnutí.

Žiadateľom je niekto, kto má pravidelný príjemPre koho je určená?

Je určená primárne pre zamestnaných ľudí, ktorí majú tesne pred výplatou alebo niekoľko dní pred výplatou. Podľa toho, o aký druh pôžičky žiadate, môžete natrafiť aj na taký typ pôžičky pred výplatou, ktorá nie je určená len zamestnaným, ale aj nezamestnaným, ktorí napríklad čakajú na rôzne štátne príspevky (podpora, rodičovský príspevok, príspevok za opatrovníctvo…). Prečo je určená hlavne pre zamestnaných? Je to z toho dôvodu, že pri vyšších sumách môžete byť požadovaný dokladovať príjem, prípadne doložiť potvrdenie od zamestnávateľa.

Koľko vám poskytnú?

Pôžičky pred výplatou vám poskytnú sumu podľa toho, ako rýchlo ju potrebujete. Ak potrebujete peniaze do 10 minút, maximálne do 24 hodín, tak môžete rátať s tým, že vám poskytne takouto rýchlosťou až do 500 eur! Takéto požičanie si má troch hlavných sprostredkovateľov, a tými sú Ferratum, Pôžičkomat a XS pôžička. Prví dvaja poskytovatelia vám poskytnú do 350 eur, no ak od nich žiadate prvýkrát, môžete sa vyhnúť úroku. To znamená, že by ste splatili len toľko, koľko ste si požičali. Táto ponuka je však aktuálna len do 150 eur.

Ak potrebujete vyššie sumy, tak rýchle pôžičky pred výplatou by vám mohli byť veľmi nápomocné, pretože vám vedia sprostredkovať sumu až do 6 000 eur. Je však pri nich dlhšia čakacia doba a pri takýchto vyšších sumách je vysoká pravdepodobnosť, že sprostredkovatelia budú požadovať dokladovanie príjmu, prípadne budú nazerať do registra. Dlhšia čakacia doba znamená, že na vyhodnotenie žiadosti počítajte s niekoľkými dňami, ako aj s doručením peňazí na účet po schválení žiadosti ( približne 7 dní). Ak by ste chceli peniaze iným spôsobom, napríklad šekom, k doručovacej dobe si pridajte 4 dni.

Kedy je potrebné ich splatiť?

Pôžičky pred výplatou majú rozličnú dobu splatnosti. Pôžička pred výplatou ihneď má kratšiu dobu splatnosti, hlavne kvôli sume, ktorú poskytuje. Pohybuje sa od 5 dní do 3 mesiacov. Od 5 do 15 dní môžete splácať pôžičku od Pôžičkomatu. Ferratum vám umožňuje splácať do 31 dní a XS pôžička má nemennú splatnú dobu – 3 mesiace. Ak by ste náhodou nemali dostatok financií na splatenie, okamžite to dajte vedieť sprostredkovateľovi danej pôžičky, aby ste sa dohodli na nasledujúcich krokoch. Väčšinou vám posunie dátum splatnosti za symbolický poplatok. V prípadne neinformovania o súčasne situácii vám môžu byť naúčtované vysoké penalizačné poplatky za nesplatenie pôžičky pred výplatou včas.

Ak chcete mať peniaze čo najskôr, tak využite online žiadosťAko možno o ne požiadať?

O pôžičky pred výplatou môžete požiadať 3 spôsobmi. K dispozícii je vám online spôsob, sms pôžička, prípadne telefonická metóda.

Online pôžička pred výplatou patrí k najlepším produktom súčasného pôžičkového trhu. Šetrí váš čas, ale aj peniaze. Nemusíte nikam chodiť, nijako špeciálne sa pripravovať, dokonca nie sú striktne určené ani hodiny, kedy možno o online úver požiadať. Ide o pôžičku získateľnú hocikde a hocikedy.

Sms pôžička patrí k rozvíjajúcim sa produktom, pretože nepotrebujete prístup na internet. Avšak v porovnaní s online pôžičkou pred výplatou je sms pôžička pred výplatou oveľa pomalšia. Čiže ak by ste boli na nákupoch, zbytočne by ste čakali, že vám peniaze prídu na účet do 10 minút, pretože zvyčajná doba doručenia sms pôžičky pred výplatou, sú 4 dni. Okrem iného si niektorí sprostredkovatelia tohto typu pôžičky účtujú vysoké poplatky za sprostredkovanie pôžičky.

Telefonická pôžička pred výplatou patrí k rýchlejším žiadostiam o pôžičku. Predpokladom je zrozumiteľný ústny prejav a schopnosť odpovedať na otázky, ktoré by mohli klásť pracovníci spoločnosti, ktorú ste sa rozhodli osloviť.

Pôžička pred výplatou je veľmi vyčerpávajúcou témou a my sme sa vám snažili jednotlivé produkty predstaviť stručne, aby sme vás úplne nevyčerpali. Ak by ste však chceli vaše vedomosti ohľadom tejto problematiky prehĺbiť, vrelo vám odporúčame navštíviť túto stránku. Ak vám naopak informácie stačili a  ste úplne presvedčený o vhodnosti pôžičky pred výplatou práve pre vás, odporúčame vám stránku hore, ktorá spolupracuje s viacerými licencovanými spoločnosťami, z ktorých si môžete vybrať práve takú, ktorá vám najviac vyhovuje.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.