Sms pôžička na účet z vášho vrecka!

V súčasnosti Vám na vybavenie pôžičky stačí mobilný telefón, ide o SMS pôžičkuSms pôžičky na účet patria k veľmi využívanému typu pôžičiek. Na rozdiel od online pôžičiek, takáto pôžička nepotrebuje pripojenie na internet, na rozdiel od telefonickej pôžičky alebo osobnej žiadosti, tieto pôžičky nemajú presne určenú striktnú dobu, kedy je možné o nich požiadať. Môže o nich požiadať hocikto? Komu sú určené? Koľko vám požičajú? Kedy ich treba splatiť? Všetko si povieme nižšie.

Napriek svojim výhodám, medzi ktoré patrí napríklad len potreba mobilného telefónu, sms pôžička nepatrí k najrýchlejším spôsobom získania pôžičky. Prečo? Pretože tieto pôžičky majú zdĺhavé vypisovania žiadosti, keďže musíte do textovej správy správy vpisovať znak po znaku (ešte zdĺhavejšie je to v prípade, ak nemáte smartfón). Dlhšia je aj doba vyhodnocovania žiadosti. Môže to súvisieť jednak s rýchlosťou odosielania správ u operátora, s množstvom žiadostí u sprostredkovateľa, s momentálnou odstávkou, ako aj s tým, že si dávajú na čas. Okrem toho je aj dlhšia doba odosielania peňazí v prípade schválenia žiadosti. Celý proces môže trvať aj viac ako 1 týždeň. Samozrejme, naším cieľom nie je vás od takejto pôžičky odradiť, iba vám poskytnúť objektívne informácie, aby ste neskôr neľutovali, že ste o sms pôžičku vôbec požiadali.

Čo všetko musí žiadosť obsahovať?

Každá sms pôžička na účet sa v žiadosti líši. Vo všeobecnosti však obsahuje rovnaké údaje, ktorých poradie sa pri jednotlivých žiadostiach mení. Najčastejšie vás bude sprostredkovateľ pýtať: meno, priezvisko, vek, kontaktné údaje, číslo účtu, čistý mesačný príjem, výška pôžičky a doba, za ktorú by ste ju chceli splatiť. Nie všetky údaje musia byť vypísané v každej žiadosti. Ak niečo nechcete zverejňovať, vyhľadajte si takú žiadosť, ktorá vám bude najviac vyhovovať.

Pôžičku Vám vyplatia priamo na účetIhneď na účet

Sms pôžička ihneď na účet je rýchly úver, pretože peniaze, o ktoré žiadate vám je schopná doručiť do 1 týždňa. Tieto pôžičky vám dávajú na výber, či si chcete schválené peniaze odoslať na účet alebo šekom. SMS pôžička na účet patrí jednoznačne k rýchlejším metódam, pretože ak by ste si zvolili odoslanie peňazí šekom, môžete čakať aj ďalšie 4 dni, pokiaľ vám budú peniaze doručené.

Rýchla pôžička ihneď na účet má však aj jedno obmedzenie, a síce, že sms pôžička bez registra nie je až taká dostupná, ako napríklad v prípadne online pôžičky. Netvrdíme však, že sms pôžička bez registra neexistuje vôbec, poskytujú ju hlavne menej seriózne spoločnosti, pretože nebankové spoločnosti, ktoré ponúkajú takéto úvery si potrebujú byť aspoň v jednej veci istý, a to tým, že im sumu splatíte. Ak máte záznam v registri dlžníkov, tak tá dôvera vo vás nebude 100%-ná.

Ak ste nezamestnaný, tak vás možno potešíme, pretože sprostredkovatelia pôžičky cez SMS spustili nový produkt, a tým je pôžička pre nezamestnaných. Táto pôžička pre nezamestnaných je dostupná aj keď ste dôchodca, študent, či žena na materskej dovolenke. Tieto pôžičky sú bez dokladovania príjmu, avšak môžete byť požiadaný zadať približný čistý mesačný príjem, samozrejme bez toho, aby to potom niekto overoval. Ak však viete, že mesačné príspevky nebudú stačiť na to, aby ste požičnú sumu splatili včas, radšej sa nezaväzujte, hoci ide o sms pôžičku pre nezamestnaným. V konečnom dôsledku by ste z toho mohli najhoršie vyjsť len vy, a to s pokutou za omeškanie splátky, so zápisom v registri dlžníkov a v najhoršom prípade s exekúciou.

Na slovenskom trhu existuje viacero poskytovateľov SMS pôžičkyS nebankovými spoločnosťami

Poskytovatelia sms pôžičky ihneď sú nebankové spoločnosti, preto hovoríme o nebankových pôžičkách. Spomedzi serióznych a známych poskytovateľov, ktorých ponuku môžete nájsť aj na stránke, môžeme zmieniť Smscredits pôžičku, pôžičky cez sms s Ferratum alebo Trilla sms pôžičky ihneď. Ako si môžete byť istý, že práve tieto nebankové spoločnosti sú dôveryhodné? Stačí, ak si zájdete na stránku Národnej banky Slovenska a vyhľadáte si tie spoločnosti, ktoré dostali licenciu sprostredkovávať pôžičky cez sms. Ak sa na zozname nachádza tá spoločnosť, ktorú ste hľadali, s najväčšou pravdepodobnosťou jej môžete dôverovať, pretože splnila náročne kritéria, ktoré Národná banka Slovenska kladie všetkým pôžičkovým inštitúciám. Ak by bol nejaký problém, licenciu by neobdržali a ak by sa vám niečo nepozdávalo, podnet na preskúmanie spoločnosti môžete podať aj vy.

Smscredits

Smscredits pôžička patrí k jedným z najvyhľadávanejším pôžičiek. Niektorí žiadatelia môžu brať za nevýhodu, že ak chcú požiadať o Smscredits pôžičku, musia sa vopred zaregistrovať na ich internetovej stránke, ktorá im vygeneruje klientske číslo, pomocou ktorého sa môžu v sms žiadosti identifikovať. Tento krok sa môže zdať nadbytočný, ale aj máte v pláne žiadať o tieto pôžičky viackrát, ušetrí vám to čas aj tým, že nemusíte do textovej správy zadávať všetky údaje, ale väčšina bude skrytá pod klientskym číslom.

Smscredits pôžička požičia každému, bez obmedzenia až do 350 eur so splatnosťou do 15 dní. Prvá takáto pôžička cez Smscredits je bez úroku, čiže splatíte len toľko, koľko ste si požičali. Ak hľadáte pôžičky pre nezamestnaných, pôžičky bez dokladovania príjmu, či pôžičky bez registra, pred výplatou, ste na správnom mieste, pretože Smscredits pôžička spĺňa všetky kritéria.

Ferratum

Pôžičky cez textovú správu s Ferratum majú tiež jedno, a to, že neposkytujú tieto pôžičky pre nezamestnaných. Je možné, že budú kontrolovať register, ale určite poskytujú sms pôžičky bez dokladovania príjmu. Pôžičky cez sms s Ferratum vám vašu prvú pôžičku dajú bez úroku a požičať si môžete až do 350 eur so splatnosťou 31 dní. Bezúročne vám Ferratum požičia do 150 eur s dobou splatnosti 7 dní.

Trila

Sms pôžičky ihneď s nebankovou spoločnosťou Trila vám vedia sprostredkovať až 500 eur, s maximálnou dobou splatnosti 25 dní. Nevýhodou tejto pôžičky je to, že ku každej požičanej sume musíte v splátke prirátať okrem úroku aj 100 eurový poplatok.

Ponúkli sme vám stručné charakteristiky viacerých poskytovateľov sms pôžičky ihneď. Pre viac informácií si kliknite na túto stránku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.